Każdy z nas lubi niespodzianki. Ba, każdy z nas lubi być zasypywany niespodziankami. Widocznie z tego założenia wyszli wydawcy serii MPModel, bo zasypali nas aż czterema lotniczymi nowościami.
Wycinanki z modelami Boeing B-29 Superfortress, LVG C.VI, Messerschmitt Bf-109X oraz Jak-9T są już do nabycia w internetowym sklepie wydawnictwa ANSWER. Każdy z tych modeli został opracowany w skali 1:33 przez Marka Pacyńskiego.
Boeing B-29 Superfortress to obciążenie dla naszego portfela w wysokości 149zł. Oczywiście możemy ulżyć sobie w procesie wycinania i klejenia modelu kupując dodatki w postaci laserowo wycinanych elementów szkieletu za 99zł, zestawu żywicznych kół za 75zł i oszklenia kabiny za 35zł.
Pozostałe modele LVG C.VI, Messerschmitt Bf-109X oraz Jak-9T to koszt 49zł każdy. Dodatki w postaci laserowo wycinanych elementów szkieletu kosztują 25zł, a zestawy żywicznych kół to koszt 25zł (LVG C.VI) i 28zł (Messerschmitt Bf-109X i Jak-9T). Nie możemy też zapomnieć kupić oszklenia kabiny za 25zł dla modeli Messerschmitt Bf-109X i Jak-9T.
Jak szaleć to szaleć – co tam, nie zawsze trzeba model skleić, ważne żeby go mieć.