Kartonowe nowości wysypują się jak grzyby po deszczu. Tym razem dostajemy dwa samoloty z dwóch, różnych serii wydawniczych.
Pierwsza nowość to Gloster Gladiator MkII z wydawniczej serii MPModel. Model został opracowany w skali 1:33 przez Marka Pacyńskiego, a waloryzację wykonał Marcin Kuźniar.
Wycinankę w cenie 49zł kupicie w internetowym sklepie wydawnictwa ANSWER. Wraz z nią możecie nabyć dodatki w postaci laserowo wycinanych elementów szkieletu za 20zł, owiewkę kabiny pilota za 20zł oraz zestaw żywicznych kół za 30zł.

Druga nowość to polski samolot rozpoznawczy SBLim-2 Art. Model w lotniczej skali 1:33 został opracowany przez Michała i Dariusza Grabowskich, a waloryzację wykonał Marcin Dworzecki.
Ciekawostką jest to, że w tm samym czasie wrocławskie wydawnictwo WAK również wydało ten sam model i również z waloryzacją Marcina Dworzeckiego.
Wycinankę w cenie 49zł kupicie w internetowym sklepie wydawnictwa ANSWER. Wraz z nią możecie nabyć dodatki w postaci laserowo wycinanych elementów szkieletu za 20zł, owiewkę kabiny pilota za 20zł oraz zestaw żywicznych kół za 29zł.