Wydawnictwo Sklej Model proponuje Wam trzy wznowienia modeli, każdy wydrukowany offsetowo. Wznowione modele to: niemiecki sterowiec pasażerski Hindenburg LZ-129, armata 42-funtowa z pokładem oraz niemiecka rakieta V-2 ze stołem startowym. Każdy model został opracowany komputerowo przez Jerzego Janukowicza.
Co zatem zawierają poszczególne wycinanki?
Wycinanka ze sterowcem Hindenburg LZ-129 w skali 1:400 zawiera 2 arkusze uwag ogólnych i opisu budowy, 3 arkusze z 44 rysunkami montażowymi, 6 kolorowych arkuszy z częściami modelu i 3 czarno-białe arkusze do podklejenia na tekturę. Koszt modelu to 38zł.
Kolejna wycinanka to armata 42-funtowa z pokładem, a zawiera 1 arkusz uwag ogólnych, 5 arkuszy z 67 rysunkami montażowymi, 6 arkuszy z częściami modelu i 1 arkusz zwykłego papier z szablonami. Koszt modelu to 36zł.
Ostatnia z wznowionych wycinanek to niemiecka rakieta V-2 w skali 1:33 ze stołem startowym. W skład wycinanki wchodzą 2 arkusze uwag ogólnych i opisu budowy, 5 arkuszy z 57 rysunkami montażowymi i 4 arkusze z częściami modelu. Koszt wycinanki to 35zł.
Wszystkie wycinanki dostępne są w internetowym sklepie wydawnictwa SKLEJ Model, a każda z nich oznaczona jest poziomem trudności “2” w trzystopniowej skali trudności.