Wrocławskie wydawnictwo WAK nie próżnuje w 2023 roku i ma dla Was kolejne nowości. Tym razem są to samoloty TS-11R ISKRA NOVAX oraz F4F-4 Wildcat.
Niebieska ISKRA to model polskiego samolotu szkolno-rozpoznawczego w malowaniu ostatniego samolotu rozpoznawczego Marynarki Wojennej (1993). Model prosty, przeznaczony także dla początkujących modelarzy, wzbogacony w stosunku do modelu z 2020 roku o wnęki podwozia. Wycinanka posiada instrukcję po polsku i angielsku.
Wycinankę w cenie 30zł możecie nabyć w internetowym sklepie wydawnictwa WAK, a od 4 maja również w sieci salonów EMPIK. Do modelu możecie kupić dodatki w postaci laserowo wycinanych elementów szkieletu za 12,50zł oraz owiewkę kabiny pilota za 9zł.
Druga nowość to model amerykańskiego myśliwca pokładowego F4F-4 Wildcat w malowaniu Lt.Cdr. John S. Thach (USS Yorktown – maj 1942). Model średnio trudny, przeznaczony także dla początkujących modelarzy. Wycinanka zawiera instrukcję po polsku i angielsku.
Wycinankę w cenie 35zł możecie nabyć w internetowym sklepie wydawnictwa WAK, a od 4 maja również w sieci salonów EMPIK. Do modelu możecie kupić dodatki w postaci laserowo wycinanych elementów szkieletu za 22,50zł oraz owiewkę kabiny pilota za 9zł.