Wydawnictwo GPM na II Międzynarodowym Konkursie Modeli Kartonowych i Plastikowych w Ścinawce Średniej zaprezentował dwie wycinanki z modelem samolotu A4 Skyhawk. Kupując jedną z nich, możemy skleić model o oznaczeniu A4M, który użytkowała Marynarka USA oraz Korpus Piechoty Morskiej USA, natomiast oznaczenie A4N pozwoli na sklejenie modelu w barwach sił powietrznych Izraela.

Modele opracowano w standardowej skali 1:33, a ich autorem jest Evgeniy Schetinin.

W każdej z wycinanek znajduje się 5 arkuszy z częściami modelu, 1 arkusz z elementami szkieletu, 6 stron z dokładnymi rysunkami montażowymi, 1 strona z rysem historycznym i minimalnym opisem budowy modelu oraz okładka.

Pod względem drukarskim nie można wycinankom nic zarzucić. Kolory są wyraźne, druk bardzo dobrej jakości, brak jakichkolwiek przebarwień, przesunięć czy też innych błędów drukarskich.

Na koniec czas napisać kilka słów o cenie wycinanek. Samą wycinankę możecie nabyć za 90zł, natomiast w komplecie z elementami wycinanymi laserowo za 110zł.
Do modeli możecie też nabyć elementy takie jak: osłonka kabiny za 15zł, żywiczne koła za 25zł, tablice zegarów za 30zł oraz zbiorniki paliwa za 70zł.
Zatem, tylko od Was zależy ile wydacie na zakup modelu.

Wycinanki wraz z dodatkami dostępne są w sklepie internetowym wydawnictwa GPM.

A4M-Skyhawk – GPM – arkusze

A4N-Skyhawk – GPM – arkusze