200. numer wrocławskiego wydawnictwa WAK to model samolotu PZL P11c, którego autorem jest Lech Kołodziejski, a waloryzacją zajął się Marcin Dworzecki.
Wycinanka składa się z 10 stron formatu A4 z czego 3 strony zawierają rysunki montażowe, na 5 stronach mamy elementy modelu i szablony “drutologii”, a kolejne strony zostały zajęte przez instrukcję montażu i okładkę.

W wydruku nie znaleźliśmy żadnych przesunięć kolorów, niedociągnięć w druku lub innych drukarskich przekłamań. Model możemy wykonań w wersji pełnej (np. sklejając silnik) lub w wersji uproszczonej (stosując narysowaną imitację silnika). Model należy do łatwych w budowie i przeznaczony jest dla modelarzy, którzy powoli wchodzą w trudniejsze konstrukcje (skala trudności to 2 na 5).

To co rzuciło nam się w oczy przy oglądaniu arkuszy to spodnia, czerwono- błękitna szachownica. Po sięgnięciu do danych historycznych okazało się, że w wielu malowaniach szachownica miała tylko czerwony kolor. Powód był błahy – braku białej farby.

W cenie 25zł otrzymujemy dobrze wydany model, który po sklejeniu powinien równie dobrze wyglądać. Jednym słowem – polecamy początkującym, którzy chcą spróbować sił na trochę wyższym poziomie trudności.