Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

[R] Tramwaj PESA 122N. Gpm 1:25

Nowy rok , a więc było trzeba go też przywitać nowym modelem, padło na nowy model wydawnictwa GPM, a mianowicie na tramwaj PESA 122N. Model w skali 1:25 więc będzie dosyć spory bo długość całkowita 125cm.

Model w całości będę malował więc myślę też że co nie co dodam coś od siebie, jak wyjdzie w praktyce to zobaczymy.

Sam model do ponad 30 stron z częściami i także ponad 30 stron z instrukcją i wzorami. Do zestawu posiadam także szyby wydrukowane na pleksie które są lekko przyciemnione.

 

modele has reacted to this post.
modele
  • Dziś jedno zdjęcie ale też pytanko dla osób z Łodzi czy kolorystyka w chwili obecnej jest dobra? Pytam bo zdjęcia w necie wnętrza są słabej jakości i nie oddają chyba rzeczywistych kolorów.
modele has reacted to this post.
modele

Pomalutku do przodu, dziś robiłem próbę koloru kabiny ale chyba wyszła troskze za ciemna.

Miejsce motorniczego przemalowane, więc jedziemy dalej

PESA 122N, budowy ciąg dalszy, kokpit motorniczego praktycznie na wykończeniu, resztę będę wklejał jak będą już ścianki boczne. Przybrudzone także delikatnie już elementy podłogi


modele has reacted to this post.
modele

Tak na szybko i sucho przymiarka jednej ściany bocznej czy wszytko gra, bo bałem się że źle zrozumiałem rysunki montażowe i źle przykleiłem nadkola, ale na szczęście wszytko pasuje idealnie. Ścianka na razie pomalowana podkładem...bo brakło farbki a że dopadł mnie covid🤦 to nie mam jak się wybrać po farbki