Długo musieliśmy czekać na nowości wrocławskiego wydawnictwa WAK. Opłacało się.
Pierwsza nowość to HNoMS Eskdale – czyli Hunt III w barwach Norwegii. Model w skali 1:200 został opracowany przez Grzegorza Nowaka, a waloryzację stworzył nieoceniony Marcin Dworzecki.
Wycinanka zawiera siedem arkuszy z częściami oraz 25 rysunków montażowych. Model możecie nabyć w internetowym sklepie wydawnictwa WAK w cenie 49zł. Jeżeli zdecydujecie się na klejenie tego modelu, możecie sobie ułatwić pracę nabywając laserowo wycinane relingi za 16zł, laserowo wycinane elementy szkieletu za 16zł oraz metalowe lufy za 17,50zł.

Druga nowość to polski samolot rozpoznawczy SBLim-2 Art – bojowa odmiana treningowego MiGa-15UTI w malowaniu z 1993 roku z 7. Pułku Lotnictwa Specjalnego Marynarki Wojennej.
Model w skali 1:33 został opracowany przez Lecha Kołodziejskiego, a za waloryzację odpowiedzialny jest Marcin Dworzecki.
Wycinanka zawiera 6,5 arkusza z częściami oraz aż 61 rysunków montażowych. Model jest prosty w sklejaniu i modelarz mający już początkowe umiejętności powinien sobie z tym modelem poradzić.
Wycinankę możecie nabyć w internetowym sklepie wydawnictwa WAK w cenie 39zł. Oczywiście do modelu możecie dokupić dodatki w postaci laserowo wycinanych elementów szkieletu za 12,50zł oraz owiewki kabiny za 9zł.