GAZ-69 2P26 “Trzmiel” to propozycja modelu kartonowego wydanego w ramach serii Kartonowy Świat.
Model został opracowany w skali 1:25 przez Mariusza Kitę, okładka to dzieło Łukasza Półrolnika, a testową wersję GAZ-a skleił Piotr Kliś.
Zawartość wycinanki składa się z 6 arkuszy zawierających części modelu wraz z szablonami elementów do wykonania z drutu, na 5 stronach rozmieszczono 53 bardzo dokładne rysunki montażowe poszczególnych segmentów modelu, jedną stronę poświęcono na rys historyczny samochodu oraz – krótką, ale bardzo dobrze napisaną – tekstową instrukcję klejenia modelu.
Pod względem drukarskim nie mamy nic do zarzucenia wycinance. Kolory są dobrze nałożone, nasycenie kolorów jest równomierne, brak przesunięć, przebarwień i innych wad drukarskich. Widać, że proces druku został należycie dopilnowany.
GAZ-69 2P26 “Trzmiel” to model trudny do sklejenia i nie polecamy go modelarzom z małym doświadczeniem w budowie modeli kartonowych.
Wycinankę możecie nabyć w internetowym sklepie wydawnictwa ANSWER w cenie 59zł. Do modelu dostępne są też wycinane laserem elementy szkieletu i detali  w cenie 40zł.

TESTOWY MODEL SKLEJONY PRZEZ PIOTRA KLISIA

ARKUSZE WYCINANKI